TJ Oldřichov

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Oldřichov
Účastník Krajského přeboru 2019/2020

Příští zápas

FK Tatran Kadaň vs TJ Oldřichov

Datum a čas konání: 26.10.2019 14:30

Tabulka

1. TJ Oldřichov 10 16:7 22
2. SK STAP-TRATEC Vilémov 10 27:9 21
3. FK Litoměřicko 10 21:12 21
4. TJ Sokol Srbice 10 20:15 21
5. TJ Sokol Domoušice 10 19:15 19
6. Mostecký FK 9 25:13 18
7. SK Baník Modlany 10 23:22 18
8. TJ Krupka 10 22:19 15
9. FK Jiskra Modrá 10 19:19 15
10. TJ Spartak Perštejn 10 27:22 14
11. FK Slavoj Žatec 10 17:19 14
12. SK Brná 10 31:28 13
13. FK Tatran Kadaň 10 15:25 11
14. FK Jílové 10 16:27 8
15. ASK Lovosice 10 11:34 6
16. TJ Sokol Horní Jiřetín 9 16:39 1

Kompletní tabulka

Oldřichov si připsal cenný skalp silného soupeře ze Srbic!

Oldřichov si připsal cenný skalp silného soupeře ze Srbic!

Sedmé kolo Krajského přeboru přineslo na půdu Oldřichova velké derby. K Barboře dorazily silné Srbice.

V úvodní dvacetiminutovce ukázal soupeř svou sílu. Srbice Oldřichov k ničemu nepouštěly a udávaly tempo hry. Branku ze svého tlaku však vytěžit nedokázaly. Vysvobození pro domácí přišlo ve 24. minutě. Kamil Hoffman naservíroval ideální přihrávkou míč Honzovi Konečnému, který se i s trochou štěstí nemýlil a poslal svůj tým do vedení. První trefa hru Oldřichova zvedla, soupeř byl naopak inkasovaným gólem lehce opařen. Hra se poté vyrovnala. Oldřichov poctivě bránil a v ofenzivě byl jednoduše efektivnější, než soupeř. To se potvrdilo ve 35. minutě, kdy obranu Srbic vyškolil Honza Svoboda, který přidal druhou branku. To bylo pro první poločas vše. Domácí mohli jít do kabin se širokým úsměvem, i když bylo jasné, že druhá půle bude velký boj. Úkolem domácích pro druhou půli bylo především dobře bránit a nedostat gól v prvních minutách poločasu. To se povedlo na výbornou. Soupeř si sice opět dokázal vytvořit souvislejší tlak, ve finální fázi mu to však vázlo. S přibývajícími minutami byla na Srbicích znát stoupající nervozita. V 68. minutě přišel na řadu rohový kop domácích. Na přední tyči zůstal osamocený Vosátka, který se prosadil přesnou hlavičkou a zasadil hostům poslední hřebíček do rakve. Zbytek zápasu už si Oldřichov pohlídal a zaslouženě bere tři body.Dalibor Matouš, trenér TJ Oldřichov: „Derby se Srbicemi se našim klukům povedlo. My respektujeme sílu a kvalitu soupeře, což bylo patrné v prvních dvaceti minutách, kdy byl náš soupeř jednoznačně lepší a prakticky nám nepůjčil míč. Hodně nám pomohl spíše šťastný první gól, kterým jsme se dostali do zápasu. Od tohoto okamžiku předvádělo naše mužstvo nadšený výkon s poctivou prací v defenzívě. Celé mužstvo musím pochválit za to, jak se popasovalo se silným protivníkem. Vůbec musím říct, že si ty zápasy v pro nás nové soutěži neskutečně užívám, protože kluci hrají fakt dobře. Taky mě těší, že se zápas povedl Konečnému a Svobodovi, kteří v týmu soupeře dříve působili. Ten tým šlape a to je pro nás, kteří v Oldřichově fotbal děláme a pro naše fanoušky nádherná odměna!“

Honza Konečný, autor první branky Oldřichova: „Prvních dvacet minut jsme byli pod tlakem a nevěděli jsme, kde nám hlava stojí. Přežili jsme a z první šance dali gól, který nám strašně pomohl. Srbice to trochu položilo a hra se minimálně vyrovnala. Byli rozhádaní a to nám hrálo do karet. Přidali jsme druhý gól pěknou akcí Svobody a soupeř byl v rozkladu. Obrana fungovala na 100% a zápas se více méně dohrával. Výhru pak zpečetil Vosátka po rohovém kopu. Děkuji za výhru klukům, předvedli jsme skvělý týmový výkon.“

Martin Luger, trenér TJ Sokol Srbice: „Oldřichov na rozdíl od nás předvedl kolektivní fotbal založený na dobré obraně. Bohužel pro nás z toho vytěžil zasloužené tři body.“Oldřichov je díky poslednímu vítězství už na čtvrtém místě v tabulce.

TJ OLDŘICHOV – TJ SOKOL SRBICE 3:0 (2:0)

Sestava:
Pilař – Svoboda, Kočí, Vosátka, Dědič, Skrčený, Hoffman (81. Kopal), Kerner M., Hrubý (66. Rameš), Zícha (85. Vystavěl), Konečný

Branky: Konečný, Svoboda, Vosátka

Béčko v neděli na domácí půdě nezvládlo úvod zápasu, ve kterém 1. FC Dubí nastřílelo tři branky. Po celý zápas se manko snažil Oldřichov dotáhnout. Nakonec to ale těsně nevyšlo, i když by zápasu remíza slušela mnohem více.TJ OLDŘICHOV B – 1. FC DUBÍ 2:3 (1:3)

Sestava:
Konečný – Kopal, Čutík (85. Oktábec), Schrenk (28. Tabaň), Vaník (80. Šmíd), Hrubý, Matouš, Vystavěl, Růžička, Toth (72. Kerner V.), Forni

Branky: Hrubý 2

Příští víkend čeká na áčko již třetí domácí utkání v řadě. U Barbory přivítá FK Jílové. Béčko vyjíždí na půdu Háje. 

#válec

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus

Další aktuality

Parádní víkend! Obě mužstva za tři body!

Parádní víkend! Obě mužstva za tři body!

Další fotbalová kola jsou za námi. Oba oldřichovské týmy nastupovaly ke svým zápasům v sobotu dopoledne. Áčko přivítalo na domácí půdě…

Oldřichov přivezl dva body z Domoušic. Béčko doma deklasovalo Kladruby.

Oldřichov přivezl dva body z Domoušic. Béčko doma deklasovalo Kladruby.

Další fotbalový víkend je za námi. Souboj nováčků se konal na půdě Domoušic. Zápas byl už od prvních minut hodně bojovný. Hrálo se s…

Mládež má za sebou soustředění v Oldřichově

Mládež má za sebou soustředění v Oldřichově

V termínu od 27. do 29.8. proběhlo v Oldřichově soustředění dětí narozených v roce 2010-2012. Soustředění se zúčastnilo deset…

Všechny aktuality

Obec Jeníkov - generální partner
FK Teplice
JAKUB ELEXMAYER - Hlavní sponzor Pro-idea - tvorba www stránek Marius pedersen K - servis
STOSTAV s.r.o.
Jan Kůs-Lisec Sprit s.r.o. Olpe montáže AZ Jeřáby Logimar Havi s.r.o. Pleva a syn
studio PaLe

Počet návštěv: 30558
Posledních 30 dnů: 882 | Posledních 7 dnů: 232 | Poslední den: 16

© 2019 TJ Oldřichov | Všechna práva vyhrazena | tjoldrichov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne