TJ Oldřichov

4. TJ Oldřichov 2 3:3 3
5. TJ Proboštov 2 3:5 1

Partneři

Obec Jeníkov - generální partner - www.obecjenikov.eud.cz - Obec Jeníkov s osadou Oldřichov leží v okrese Teplice nedaleko starého hornického města Duchcova v nadmořské výšce 250 m.

FK Teplice - - Partner FK Teplice

JAKUB ELEXMAYER - Hlavní sponzor - www.jakub.eu - Velkoobchodní společnost JAKUB ELEXMAYER, s.r.o. se pohybuje na českém trhu již od roku 1991 a za tu dobu si zde dokázala vytvořit vynikající podmínky a respektované postavení nejen v ČR, ale i u svých zahraničních partnerů. Zaměřuje se zejména na oblast elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu, přičemž hlavní důraz je kladen především na kvalitu.

Pro-idea - tvorba www stránek - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

Marius pedersen - www.mariuspedersen.cz - je dánskou společností, která se specializuje na nakládání se všemi druhy odpadů, kompletní řešení pro města a obce v oblasti údržby veřejných prostor, vývoj vlastních technologií na přepravu, zpracování a využití odpadů.

K - servis - www.lakovna-tce.cz - Prášková lakovna, Mokrá lakovna, Tryskání, Laminování, Bezprašné tryskání

STOSTAV s.r.o. - - Provádění pokládky dlažeb a zemních úprav. Prodej zámkové dlažby.

Jan Kůs-Lisec - www.jan-kus.cz

Sprit s.r.o. - www.sprit.cz - Firma Sprit spol. s r.o. byla založena v roce 1993 s předmětem podnikání stavební a hostinská činnost. Stěžejní činností byla stavební činnost, hostinská činnost se týkala jen provozu podnikové kantýny.

Olpe montáže - olpe.cz

AZ Jeřáby - www.az-jeraby.cz