TJ Oldřichov

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Oldřichov
Účastník Krajského přeboru 2019/2020

Příští zápas

Tabulka

1. FK Litoměřicko 16 41:18 38
2. TJ Sokol Srbice 16 41:22 36
3. TJ Oldřichov 16 24:13 31
4. Mostecký FK 16 34:23 29
5. SK STAP-TRATEC Vilémov 16 39:23 28
6. TJ Sokol Domoušice 15 32:26 28
7. FK Jiskra Modrá 15 31:25 27
8. TJ Krupka 16 38:33 26
9. SK Baník Modlany 16 30:31 26
10. FK Jílové 15 28:34 20
11. FK Slavoj Žatec 16 25:34 20
12. SK Brná 16 44:46 19
13. FK Tatran Kadaň 16 23:34 18
14. TJ Spartak Perštejn 16 33:40 17
15. ASK Lovosice 16 19:50 9
16. TJ Sokol Horní Jiřetín 15 22:52 6

Kompletní tabulka

Oldřichov si připsal cenný skalp silného soupeře ze Srbic!

Oldřichov si připsal cenný skalp silného soupeře ze Srbic!

Sedmé kolo Krajského přeboru přineslo na půdu Oldřichova velké derby. K Barboře dorazily silné Srbice.

V úvodní dvacetiminutovce ukázal soupeř svou sílu. Srbice Oldřichov k ničemu nepouštěly a udávaly tempo hry. Branku ze svého tlaku však vytěžit nedokázaly. Vysvobození pro domácí přišlo ve 24. minutě. Kamil Hoffman naservíroval ideální přihrávkou míč Honzovi Konečnému, který se i s trochou štěstí nemýlil a poslal svůj tým do vedení. První trefa hru Oldřichova zvedla, soupeř byl naopak inkasovaným gólem lehce opařen. Hra se poté vyrovnala. Oldřichov poctivě bránil a v ofenzivě byl jednoduše efektivnější, než soupeř. To se potvrdilo ve 35. minutě, kdy obranu Srbic vyškolil Honza Svoboda, který přidal druhou branku. To bylo pro první poločas vše. Domácí mohli jít do kabin se širokým úsměvem, i když bylo jasné, že druhá půle bude velký boj. Úkolem domácích pro druhou půli bylo především dobře bránit a nedostat gól v prvních minutách poločasu. To se povedlo na výbornou. Soupeř si sice opět dokázal vytvořit souvislejší tlak, ve finální fázi mu to však vázlo. S přibývajícími minutami byla na Srbicích znát stoupající nervozita. V 68. minutě přišel na řadu rohový kop domácích. Na přední tyči zůstal osamocený Vosátka, který se prosadil přesnou hlavičkou a zasadil hostům poslední hřebíček do rakve. Zbytek zápasu už si Oldřichov pohlídal a zaslouženě bere tři body.Dalibor Matouš, trenér TJ Oldřichov: „Derby se Srbicemi se našim klukům povedlo. My respektujeme sílu a kvalitu soupeře, což bylo patrné v prvních dvaceti minutách, kdy byl náš soupeř jednoznačně lepší a prakticky nám nepůjčil míč. Hodně nám pomohl spíše šťastný první gól, kterým jsme se dostali do zápasu. Od tohoto okamžiku předvádělo naše mužstvo nadšený výkon s poctivou prací v defenzívě. Celé mužstvo musím pochválit za to, jak se popasovalo se silným protivníkem. Vůbec musím říct, že si ty zápasy v pro nás nové soutěži neskutečně užívám, protože kluci hrají fakt dobře. Taky mě těší, že se zápas povedl Konečnému a Svobodovi, kteří v týmu soupeře dříve působili. Ten tým šlape a to je pro nás, kteří v Oldřichově fotbal děláme a pro naše fanoušky nádherná odměna!“

Honza Konečný, autor první branky Oldřichova: „Prvních dvacet minut jsme byli pod tlakem a nevěděli jsme, kde nám hlava stojí. Přežili jsme a z první šance dali gól, který nám strašně pomohl. Srbice to trochu položilo a hra se minimálně vyrovnala. Byli rozhádaní a to nám hrálo do karet. Přidali jsme druhý gól pěknou akcí Svobody a soupeř byl v rozkladu. Obrana fungovala na 100% a zápas se více méně dohrával. Výhru pak zpečetil Vosátka po rohovém kopu. Děkuji za výhru klukům, předvedli jsme skvělý týmový výkon.“

Martin Luger, trenér TJ Sokol Srbice: „Oldřichov na rozdíl od nás předvedl kolektivní fotbal založený na dobré obraně. Bohužel pro nás z toho vytěžil zasloužené tři body.“Oldřichov je díky poslednímu vítězství už na čtvrtém místě v tabulce.

TJ OLDŘICHOV – TJ SOKOL SRBICE 3:0 (2:0)

Sestava:
Pilař – Svoboda, Kočí, Vosátka, Dědič, Skrčený, Hoffman (81. Kopal), Kerner M., Hrubý (66. Rameš), Zícha (85. Vystavěl), Konečný

Branky: Konečný, Svoboda, Vosátka

Béčko v neděli na domácí půdě nezvládlo úvod zápasu, ve kterém 1. FC Dubí nastřílelo tři branky. Po celý zápas se manko snažil Oldřichov dotáhnout. Nakonec to ale těsně nevyšlo, i když by zápasu remíza slušela mnohem více.TJ OLDŘICHOV B – 1. FC DUBÍ 2:3 (1:3)

Sestava:
Konečný – Kopal, Čutík (85. Oktábec), Schrenk (28. Tabaň), Vaník (80. Šmíd), Hrubý, Matouš, Vystavěl, Růžička, Toth (72. Kerner V.), Forni

Branky: Hrubý 2

Příští víkend čeká na áčko již třetí domácí utkání v řadě. U Barbory přivítá FK Jílové. Béčko vyjíždí na půdu Háje. 

#válec

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus

Další aktuality

Sezona 2019/20 končí. Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Sezona 2019/20 končí. Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Nejsmutnější fotbalový scénář se naplnil. Ročník 2019/2020 se nedohraje. Pandemie koronaviru všechny amatérské soutěže předčasně ukončila. …

Tým bude trénovat individuálně minimálně do 24.3.

Tým bude trénovat individuálně minimálně do 24.3.

Z důvodu opatření vlády kvůli šíření nového koronaviru jsou hráči Oldřichova odkázáni na individuální přípravu.  Společné tréninky…

Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen

Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen

FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje tak své členy i veřejnost o tom, že…

Všechny aktuality

Obec Jeníkov - generální partner
FK Teplice
Ústecký kraj
JAKUB ELEXMAYER - Hlavní sponzor Pro-idea - tvorba www stránek Marius pedersen K - servis
STOSTAV s.r.o.
Jan Kůs-Lisec Sprit s.r.o. Olpe montáže AZ Jeřáby Logimar Havi s.r.o. Pleva a syn
studio PaLe

Počet návštěv: 34733
Posledních 30 dnů: 781 | Posledních 7 dnů: 114 | Poslední den: 6

© 2020 TJ Oldřichov | Všechna práva vyhrazena | tjoldrichov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne